UPONOR - WaterFolder Day 2023

UPONOR

Strona internetowa: WWW

UPONOR


Uponor Infra jest jednym z największych producentów systemów rur i kształtek z tworzyw sztucznych. Nasze produkty – systemy rur z PE i PP (WehoPipe, WehoPipe RC/RC+, Weholite, Weholite PLUS, WehoTripla, moduły VipLiner) wykorzystywane są do budowy i renowacji wodociągów i kanalizacji na potrzeby gospodarki komunalnej, drogownictwa i przemysłu. Pozwalają na zbudowanie kompletnych instalacji ciśnieniowych w zakresie średnic 110÷1800 mm i grawitacyjnych 300÷3000 mm! Cechuje je bardzo wysoka jakość i wyjątkowa trwałość, dlatego sprawdzają się nawet w najtrudniejszych warunkach eksploatacyjnych. Naszą ofertę uzupełniają: studzienki, zbiorniki (do wody pitnej, deszczowej, wody p.poż., ścieków), separatory oraz wszelkie nietypowe elementy. Produkujemy także retencyjny kanał ściekowy do magazynowania i odprowadzania wód deszczowych.

Uponor Infra znana jest z realizacji nietypowych i technicznie zaawansowanych projektów jak: magistrale wodociągowe, kolektory grawitacyjne, przewierty horyzontalne, rurociągi technologiczne, rurociągi podwodne czy renowacje zniszczonych rurociągów.

Dzięki bogatej ofercie produktowej, wieloletniemu doświadczeniu oraz know-how, dostarczamy Klientom najwyższej jakości rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb, oferujemy wsparcie techniczne, szkolenia w zakresie montażu, usługi serwisowe oraz konsultacje na budowie.

 

Informacje na temat ciekawych projektów zrealizowanych na bazie produktów Uponor Infra:

https://www.uponor.com/pl-pl/infra/referencje

https://www.uponor.com/pl-pl/infra/firma/artykuly-prasowe

 

Materiały do pobrania:

https://www.uponor.com/pl-pl/infra/search-page?Category=downloadCenter&query=Broszura

 


Partner strategiczny


Partner generalny


Sponsorzy


Patronat honorowy


Patronat medialny