PM ECOLOGY - WaterFolder Day 2023

PM ECOLOGY

Strona internetowa: WWW
Dokument:

PM ECOLOGY


PM ECOLOGY to innowacyjna firma działająca w obszarze automatycznych pomiarów środowiskowych oraz monitoringu zmian klimatu. Dostarczamy cennych informacji dla ekspertów w dziedzinie zastosowań wodnych, ściekowych i pogodowych, aby pomóc chronić życie, środowisko i infrastrukturę.

Wykraczamy poza zwykłe dostarczanie rozwiązań. Współpracujemy z naszymi klientami w projektowaniu skutecznych odpowiedzi na wyzwania, jakie napotykają. Wspólnie realizujemy projekty w dziedzinie monitorowania pogody, wody, powietrza i infrastruktury wodno-kanalizacyjnej oraz przeciwdziałaniu zmianom klimatu.

Bogate doświadczenie i własny dział badawczo-rozwojowy pozwalają nam na tworzenie w pełni kompleksowych rozwiązań. Składają się one z odpowiednio zaprojektowanych urządzeń pomiarowych, konstrukcji montażowej oraz rozwiązań informatycznych do wizualizacji i analizy danych online.

Wyróżniającą cechą naszych produktów jest niespotykana dotąd na rynku energooszczędność. Oferowane zestawy pomiarowe  są w stanie pracować i przesyłać dane przez co najmniej kilka lat na jednym zestawie baterii, bez konieczności jego wymiany lub ładowania. Dzięki temu stanowią alternatywę dla podobnych aplikacji dotychczas zasilanych wyłącznie z sieci. Możemy również dokonywać pomiarów w miejscach, gdzie do tej pory było to niemożliwe.

Całość dopełnia doświadczony zespół operacyjny składający się z mobilnych ekip pracujących w terenie. Wykonujemy instalacje oraz serwis urządzeń bezpośrednio na obiektach klienta. Nasi pracownicy posiadają odpowiednie badania, przeszkolenie a także wyposażenie do pracy na sieci kanalizacyjnej, w komorach pomiarowych oraz na wysokości.


Partner strategiczny


Partner generalny


Sponsorzy


Patronat honorowy


Patronat medialny